Wednesday, April 18, 2007

دانلود آهنگ های امینم - Eminem

سلام
يكي از سوالهائي كه ممكنه براي بازديدكننده هاي محترم وبلاگ پيش اومده باشده (مخصوصا اونائي كه امينم رو ميشناسن) اين باشه كه سبك ماري اين خواننده با سبك كاري بقيه موزيك هائي كه من اينجا ميزارم فرق داره. چون كاراي ارائه شده در اين وبلاگ براي دانلود همگي در سبك راك و وزير شاخه و سبك هاي فرعي اون خلاصه ميشه. منتهاي مراتب گذاشتن آهنگ هاي امينم براي دانلود هم خود ماجرائي داره. اولا كه همونطور كه شما هم ميدونيد اينروزها موسقي رپ توي كشور ما خيلي رونق پيدا كرده ولي خب اسمش رپ وگرنه بيشتر به هيپ هاپ شبيه تا به رپ. من آهنگ هاي امينم رو براي دانلود گذاشتم تا شنونده ها و اونائي كه رپ كار ميكنن يه كم با حال و هو.اي رپ واقعي آشنا بشن. از طرف ديگه خيلي ها هم به من ايميل ميزنند و از من ميخوان كه آهنگ هاي اين رپر آمريكائي رو براي دانلود بزارم كه امروز به وعده ي اين دوستان عمل كردم.
معرفي خواننده:

مارشال مترز ملقب به امينم در هفدهم اكتبر سال 1972 در خانواده اي فقير و در حوالي شهر كانزاس به دنيا آمد.در
دوران تحصيل براي رفتن به مدرسه مجبور بود كه هر روز مسافت بين شهر كانزاس و منطقه ي مركزي ديترويت را با پاي پياده طي كند.
مارشال دوازده ساله بود كه ببه همراه مادرش به حومه ي شرقي ديترويت نقل مكان كردند.او مجبور بود كه هر دو يا سه ماه يك بار مدرسه ي خود را عوض كند و همين موضوع باعث شد كه او در ايجاد روابط دوستانه،تحصيل و داشتن آسايش ذهني با مشكلات متعددي مواجه شود.
امينم در دوران نوجواني با مشاهده ي هر نوع ظلم و ستم،تبعيض و بي عدالتي دچار خشم مي شد و شديداً آنها را محكوم مي كرد.او با اينكه سفيد پوست بود،اما رفتار بي رحمانه و نژادپرستانه ي مسيولان سيستم آموزشي با همكلاسيهاي سياهپوست او باعث شد كه از تحصيل و مدرسه بيزار شود.
او از سن چهارده سلگي شيفته ي موسيقي رپ شد.درگيري و نزاع دانش آموزان در شالن ناهارخوري برايش از سويي هيجان انگيز و از سوي ديگر تجربه اي دردآور بود.
سرانجام تحصيل را رها كرد و به مدت چند سال با دستمزدي ناچيزحرفه هاي گوناگون مشغول به كار شد،با اين وجود،از علاقه ي او نسبت به موسيقي ذره اي كاسته نشد.وي با تلاش فراوان و پشتكاري تحسين برانگيز سخت كوشش كرد و سر انجام در سال 1995 توانست اولين آلبوم خود را با اسم بينهايت عرضه كند(من شنيدم بره اولين آلبوم خودش از توپك اجازه گرفته بود حالا نمي دونم تا چه حد اين ماجرا صحت داره)
اين آلبوم در همان ابتداي راه با شكست مواجه شد و مورد استقبال هواداران رپ قرار نگرفت.اين شكست باعث شد او كه دوران كودكي خود
را در فقر و فلاكت و بي عدالتي گذرانده بود،محكمتر و استوار تر از هميشه در راه مبارزه براي رسيدن به قله ي موفقيت قدم بردارد.
او كه ژيمناستي پر شرو شور بود به همراه نسخه اي از آلبوم ناكام خود در المپيك سال 1997 شركت كرد و در كمال ناباوري توانست در رقابتهاي (سبك آزاد) مقام دوم جهان را به خود اختصاص دهد.در همان هنگام با دكتر درِ آشنا شد كه اين آشنايي به حمايت مالي درِ از امينم شد آخه بدبخت دكتر درِ هواي همه رپرارو داشت ولي من نفهميدم چرا اون ورشكست نشد.در اواخر سال 1999 آلبوم اسليم شيدي را روانه بازار كرد كه با استقبال گرم هواداران مواجه شد.ئي در اين آلبوم اشعاري صريح نكته بينانه ومنضلات و ناملايمات زندگي ماشيني و بي روح روزانه را به طوفان انتقاد بست.آلبوم بعدي اش با نام مارشال مترز در تابستان سال 2000 ميلادي روانه بازار موسيقي شد كه هفته ي اول فروش خود با رقمي حدود دو ميليون نسخه،از نظر دت زمان فروش،بهترين آلبوم رپ شناخته شده است.دو سال پس از انتشار اين آلبوم شاهكار بعديش با عنوان نمايش امينم منتشر شد.انتقادات تندو نظرات موافق و مخالف درباره ي مضامين اشعار وي از جمله مسايل داغ و بحث انگيز رساته هاي تصويري و روزنامه هاست.بسياري از مردم از خود مي پرسند كه چرا اشعار امينم تا به اين حد بي پرده،رك،تند وتيزو پر از نفرت است.
با نگاهي به دوران بلوغ و رشد او كه سرشار از ظلم و ستم و تبعيض بوده است،به اين حقيقت مي رسيم كه اين اشعار كوبنده از خاطرات دوران كودكي تا نو جواني او بر ذهن او سايه انداخته بودند،سرچشمه گرفته اند.خود وي در اين باره مي گويد:من در مواجهه با احساسات گوناگون تنها نيستم.به عقيده ي من هر انساني چه سفيد چه سياه در زندگي خو با نا ملايمت و پليديهايي مواجه شده است.من كاري نمي كنم كه مردم و دوستانم را ناراحت كنم.بلكه چيزهايي كه به زبان مي آورم كه مردم رات شوكه كرده و باعث مي شود كه آنها گوشه هاي پليد ذات خويش را ببينند.
وي اخيراً پا به دنياي سينما گذاشته است و با بازي درخشاني كه در (فيلم هشت مايل) به كارگرداني كريستين هنسون ارايه داد،تحسين منتقدان سينما را بر انگيخت.داستان هشت مايل محدوده ي شهر ديترويت را در اواسط دهه ي نود را به تصوير مي كشد.اين فيلم نشان دهنده ي خط جداسازي است كه شخصيت اول فيلم را از آنچه مي خواهد انجام دهد و آنچه را كه مي خواهد باشد جدا مي سازد.امينم در طول اين فيلم،به نقش جيمي اسميت جي.آر با مهارتي شگفت آور به اجراي سيزده آهنگ مي پردازد كه همگي آنها همچون گذشته كوبنده و انتقادي و بي پرده اند.او به همراه گروه دي دوازده آلبومي به نام دنياي دي دوازده اراعه داده است و آخرين آلبوم امينم نيز به نام دو باره بنواز است كه در آهنگ موش از جرج بوش انتفاد كرده كه موضوع بيشتر رسانه ها شده من شخصاَ در روزنامه هاي ايراني ومجلات هم اين موضوع را مشاهده كردم. امينم در اخرين آلبوم بازم نشان داد كه خداس جاي شما باشم حتماُ اين آلبومو گوش ميدم.در ضمن امينم الان 32 سالشه و صاحب يه دختره كه هيلي نام داره


 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • Furl
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Donbaleh
 • Technorati
 • Balatarin
 • twitthis

0 comments:

 
ساخت سال 1388 سکوت.قدرت گرفته با بلاگر تبدیل شده به سیستم بلاگر توسط Deluxe Templates. طراحی شده بوسیله Masterplan. . بهینه شده برای سیستم فارسی مجتبی ستوده