Monday, March 21, 2005

سلام و عیدتون مبارک
امیدوارم برای همه امسال یه سال خوب و پر باری باشه..از تمام دوستانی که برام کامنت گذاشتن و میل زدن ویا تو مسنجر آف گذاشتن هم ممنونم .از دوستانی هم که نتونستم حضوری و یا مجازی خدمت شون برسم و سال نو رو تبریک بگم معذرت میخوام.تو این یک هفته هم درگیر ساختن این قالب جدید بودم که می بینید.خیلی کاربرد.امیدوارم بتونید تحملش کنید.اما همه این حاشیه ها به کنار امروز توی وبگردی هام چیز هائی دیدم که .........:
اولیش اینه که دیگه با این عکس چیزی برای گفتن نمی مونه.شاهکار متخصصین توانمند ایرانی اونطور که توی شرق به نقل از یه منبع غیر رسمی ذکر شده اینه که : پى برج ميلاد تهران نشست كرده و در زمين فرو رفته است. گفته مى شود كه حركت رو به پايين برج با چند درجه گردش همراه بوده به اين معنى كه برج همزمان در حين پايين رفتن، حركت گردشى نيز دارد و مشخص نيست كه به كدام سمت سقوط خواهد كرد.هنوز علت اين رويداد مشخص نشده ولى احتمال مى رود سيلاب ناشى از باران چند روز قبل كه به علت گرفتگى كانال ها سرگردان بود و سرانجام در شرق به زمين فرو رفت، اكنون از غرب تهران بالا آمده و باعث سست شدن خاك برج ميلاد و يا آسيب رسيدن به پى آن شده است. يكى از كارشناسان شهردارى درباره خطرات احتمالى سقوط برج ميلاد در گفت وگو با شرق ضمن بيان اين كه در جبهه هاى جنوبى و غربى برج ميلاد چيزى وجود ندارد، گفت: «در شرق برج ميلاد خيابان پارك پرديسان واقع شده است. ولى مهم ترين مسئله واقع شدن بزرگراه همت در جبهه شمالى برج است.» وى با اشاره به اين كه اگر برج از پى سقوط كند به بزرگراه همت نمى رسد، گفت: «لرزش ناشى از سقوط برج چندين ريشتر زمين لرزه ايجاد مى كند كه ما نگران آن هستيم.» اين مهندس شهردارى كه خواست نامش فاش نشود ادامه داد: «در حال حاضر نگرانى اصلى متوجه ساختمان سازمان انتقال خون است كه به هنگام وقوع زمين لرزه آسيب مى بيند يا نه.» يك مقام مسئول در سازمان انتقال خون در پاسخ به اين پرسش شرق كه آيا اين ساختمان تاكنون تخليه شده است يا نه، پاسخ داد: « اكنون كارشناسان مشغول بررسى اوضاع هستند. درست است كه اين ساختمان روى تپه ساخته شده، ولى نبايد فراموش كنيم كه اين ساختمان بانك خون كشور است و نمى توان فعاليت آن را به خاطر احتمال سقوط برجى كه چند كيلومتر دورتر است متوقف كنيم.» وى تأكيد كرد كه سازمان انتقال خون تا اعلام گزارش شهردارى منتظر مى ماند و هيچ اقدامى نخواهد كرد. این در حالی که میگن ساکنین اطراف اون برج اصلا عین خیالشون نیست و به این قضیه اهمیت نمی دن.در حالی که رسانه زد دی اف این موضوع رو جنجالی ترین موضوع خاورمیانه بعد از اشغال عراق میدونه!!!
اما مطلب دیگه این که اسلام قرن بیست و یک (خودمم نمی دونم چیه دقیقا) داره شکل میگیره .حالا بگین چجوری خب معلومه اینجوری:

این حاچخانوم که در تصویر به عنوان پیش نماز ملاحظه می کنید سرکار الیه خانوم خانم امينه ودود، استاديار مطالعات اسلامی دانشگاهی در ايالت ويرجينيا امریکا هستند که در یک نماز جماعت مختلط ! به عنوان پیش نماز مشغول ادای این فریضه الهی هستند.ایشون در طی بیاناتی در یک خطابه اعلام فرموده اند که :در اسلام هيچ چيزی وجود ندارد که زنان را از ايراد خطبه های نماز جمعه يا به عهده گرفتن امامت نماز جماعت مختلط منع کند.
آنها استدلال می کنند که تنها رسم و عادت در جوامع اسلامی طی قرون متمادی است که زنان را از اين فعاليت ها و بسياری فعاليت های ديگر که مردان آزادانه انجام می دهند بازداشته است.ويکی از نويسندگان زن ستون آزاد روزنامه الشرق الاوسط نوشته است که برگزاری مراسم مختلط نماز جمعه در نيويورک، نخستين گام در آنچه وی حرکت اسلام به سوی قرن 21 خواند، خواهد بود.
من نمی دونم که این یارو چرا یه همچین ویاری کرده ان شاالله همون خدائی که عبادتش می کنه شفاش بده.ولی مطمئنا این کار جز سرخورده کردن مسلمانا هیچ چیز دیگه ئئ به ارمغان نمی یاره اخه پیش نماز زن چجوری بره رکوع وقتی که ...... اونم عرب جماعت.جای تاسف اینجاست که بی بی سی ضمن انعکاس این خبر مساجد و قهوه خانه ها (منم که حساس!!) را مراکز تجمع (خودمونی ترش میشه پاتوق) مسلمانان ذکر کرده
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • Furl
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Donbaleh
 • Technorati
 • Balatarin
 • twitthis

0 comments:

 
ساخت سال 1388 سکوت.قدرت گرفته با بلاگر تبدیل شده به سیستم بلاگر توسط Deluxe Templates. طراحی شده بوسیله Masterplan. . بهینه شده برای سیستم فارسی مجتبی ستوده